Rozkład jazdy Zarząd Transportu Metropolitalnego
Tychy TęczaTychyTychy, gm. M. Tychy, pow. m. Tychy31Bieruń Plac Autobusowy
Rozkład jazdy
pn, wt, śr, czw, pt
4
512 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
610 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
709 55
855
9
1003 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Tychy Fiat Auto-Hit
1102 55
12
1308 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
1444
1540
1635
17
1816
1950
20
2110 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
2240 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Tychy Fiat Auto-Hit
23
0
1
2
3
soboty
4
510 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
659
7
837
9
1028
11
12
1313 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
1448
15
1615
17
1816
19
20
21 15 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
22
23
0
1
2
3
niedziele, święta
4
510 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
6
758
8
9
10
1104
12
1313 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
14
15
1615
17
1838
19
20
2115 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
22
23
0
1
2
3